ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AUKCJI KTÓREJ PRZEDMIOTEM JEST

5-dniowy INDYWIDUALNY KURS DJ-ski o wartości 1999zł

 

LINK DO AUKCJI http://allegro.pl/dj-kurs-indywidualny-kurs-szkolenie-na-dja-i7130338120.html

KURS MOŻNA ODBYĆ W KRASNOBRODZIE (woj.lubelskie)

W TERMINIE OD KWIETNIA DO WRZEŚNIA 2018

Koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia należy pokryć we własnym zakresie.

CAŁKOWITY DOCHÓD Z AUKCJI ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA LECZENIE NASZEGO KOLEGI M-BROTHERA

HISTORIA CHOROBY:Mikołaj Jaskółka, 36-letni DJ i producent muzyczny z Oświęcimia potrzebuje naszej pomocy. Walczy z chłoniakiem. Liczy się każda złotówka.

Miłośnikom muzyki klubowej Mikołaj jest znany bardziej jako MBrother. Tworzył m.in. dla artystów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Półtora roku temu u Mikołaja lekarze zdiagnozowali pierwotnego chłoniaka śródpiersia z dużych komórek B. Chemia zakończyła się pomyślnie, jednak nowotwór zaatakował ponownie, ze zwielokrotnioną siłą. Aktualnie MBrother jest po czwartej linii leczenia.

Szansa na życie dla DJ’a jest w lekach niedostępnych w Polsce. Checkpintinhibitory są dostępne w Niemczech i USA, jednak trzeba za nie zapłacić. Stąd też Zbiórka pieniędzy na leczenie Mikołaja za granicą.

Ze względu na stan oświęcimianina i agresywność nowotworu, kwotę pół miliona złotych trzeba zebrać jak najszybciej. Liczy się każda złotówka. Prosimy zarówno o wpłaty poprzez podany wyżej link, jak i o udostępnianie informacji o zbiórce do jak najszerszego kręgu znajomych. Gdyby każdy z czytelników Faktów Oświęcim podarował pięć złotych na rzecz MBrothera, bardzo szybko uzyskalibyśmy niezbędną kwotę, ratującą życie.

„Mam syna i żonę. Obiecałem, że dam z siebie wszystko, żeby Filip miał tatę, a Wiola męża” – powiedział nam wczoraj Mikołaj.

Bieżące wpisy MBrothera można śledzić na jego oficjalnym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/mbrotherofficial/

Category: Pozostałe

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

English