Podczas tegorocznego Letniego Obozu Dee Jay w Boszkowie jeden z czołowych niemieckich producentów muzycznych który oprócz praktycznej nauki sztuki dj-skiej zdradzi nam również swoje tajniki które stosuje przy produkcji swoich utworów i remixów.
WYKŁAD BĘDZIE TŁUMACZONY NA JĘZYK POLSKI
CJ Stone czyli Andreas Litterscheid to niemiecki producent trance’owy, a od 1994 członek grupy producenckiej Bass Bumpers. Muzyką na poważnie zainteresował się jako dwunastolatek, kiedy zaczął robić pierwsze miksy przy użyciu kaset i magnetofonów. Stąd wziął się też jego pseudonim CJ – Cassette-jockey.

CJ Stone jest jednak przede wszystkim producentem, który zyskał sobie uznanie szerokiego grona fanów za sprawą takich utworów jak „Infinity”, „Shining Star”, „Into the Sea”, „The Sun (Goes Down)”, „Don’t Look Back”, które gościły na szczytach europejskich list przebojów muzyki dance.

CJ Stone ma także na koncie remiksy dla tak uznanych artystów jak Tiesto, Kyau & Albert, DJ Tatana, Voodoo & Serano, Woody van Eyden, Silver i Culture Beat, Scotty i wielu innych.

https://www.facebook.com/CJStoneOfficial/

28 maja 2018
  • 3 897
  • 0
Category: DJ CAMP

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

English