Boszkowo to niekwestionowania letnia imprezowa stolica wielkopolski słynąca z szalonych dyskotek i festiwali. Miejsce które tętni życiem cała dobę i nigdy nie zasypia.

Po całonocnych szaleństwach można zrelaksować się na plaży przy przepięknym jeziorze o krystalicznie czystej wodzie.

Klimat upalnego lata oraz wieczorne imprezy sprawią, że kurs będzie dla Ciebie nie tylko czasem nauki, ale i świetnego wypoczynku w doborowym towarzystwie. W naszych obozach uczestniczą ludzie z całej polski dzięki czemu masz okazję nawiązać nowe znajomości które, nie rzadko owocują bookingami w znanych klubach.
Oprócz świetnej zabawy znakomicie przygotowani i doświadczeni instruktorzy, przekażą Ci swoją wiedzę przy wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, a Ty przekonasz się, że to całkiem niezła zabawa. Zdobyta na obozie wiedza pomoże Ci, przy odrobinie własnego zaangażowania znaleźć właściwą drogę do realizacji swoich celów.

Nasze obozy nie są przeznaczone jedynie dla początkujących dj’ów. Cykl ciekawych wykładów i możliwość przetestowania nowinek technicznych sprawią że każdy znajdzie tu coś dla siebie a wspólna wymiana doświadczeń podniesie Twoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom!

Co wieczór nad jeziorem będą odbywać się dyskoteki na których najzdolniejsi kursanci będą mogli zaprezentować swoje umiejętność przed szeroką publicznością.

Nasze obozy Dj’skie organizujemy od 10 lat dzięki czemu zawsze starannie dobieramy miejsce w którym w dzień można maksymalnie skupić się na nauce a nocami rzucić w wir szalonych imprez i poznać prawdziwe życie DJ’a „od kuchni”.

Uważajcie na podróbki naszych obozów gdzie od 22:00 obowiązuje cisza nocna ?

Szczegóły i zapisy – https://www.dj-kurs.pl/letni-oboz-dee-jay-2018/

Category: Pozostałe

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

English