O NAS

Jesteśmy firmą oferująca kursy dj’skie na polskim rynku od 2009r. Przez ten czas wyrośliśmy na lidera branży szkoleń dj’skich w Polsce i przeszkoliliśmy setki osób z całej europy.

Wielu naszych studentów osiągnęło sukces na scenie muzyki elektronicznej oraz w segmencie imprez okolicznościowych.
Stale współpracujemy z wiodącymi firmami produkującymi sprzęt dla Dj’ów, klubami płytowymi, wytwórniami fonograficznymi, agencjami eventowymi oraz mediami muzycznym.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wciąż rozwijającego się rynku muzycznego a co za tym idzie dużego zapotrzebowania na wysokiej klasy specjalistów w swojej ofercie posiadamy kursy dopasowane do twoich aktualnych umiejętności i indywidualnych oczekiwań.

W 2017r. rozszerzyliśmy działalność po za granice Polski pod nową międzynarodową nazwą DJ-COURSE.com.

Nasza firma jest legalną placówka szkoleniową zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych

pod numerem: 2.06/00110/2012

6 powodów

Dla których warto wybrać naszą firmę

01. Doświadczenie

Prowadzimy kursy DJ’skie oraz organizujemy obozy szkoleniowe od 2009r

02. Najnowszy sprzęt

Współpracujemy z topowymi firmami z branży muzycznej dzięki czemu nasi kursanci mają zawsze dostęp dostęp do nowości, otrzymują darmowe upominki od naszych partnerów oraz atrakcyjne rabaty na zakup sprzętu

03. Promocja absolwentów

Organizujemy Meetingi, na których nasi kursanci mogą zaprezentować się przed szeroką publicznością. Aktywnie promujemy ambitnych kursantów kursantów. Najlepsi mogą liczyć na dołączenie do grona instruktorów DJ-KURS.pl.

04. Najlepsi instruktorzy

Na nasze kursy zapraszamy światowe sławy muzyki elektronicznej oraz specjalistów z różnych dziedzin

05. Pomoc techniczna

Naszym absolwentom zawsze służymy radą i pomocną dłonią. W tym celu utworzyliśmy specjalną grupę na Facebooku na której można zadawać dowolne pytania.

06. Certyfikaty

Dokumenty przez nas wystawiane są akceptowane przez urzędy państwowe dzięki czemu masz możliwość otrzymania dotacji oraz honorowane przez właścicieli i menadżerów klubów

Każdy uczestnik DJ-KURSU otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, a osoby, które pozytywnie przejdą egzamin, otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Dokumenty przez nas wydane umożliwiają ubieganie się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej (szczegóły patrz dział Certyfikaty) oraz znacznie ułatwiają znalezienie pracy w klubach.

Dotychczas mieliśmy okazję szkolić już dziesiątki osób na zlecenie Państwowych Urzędów Pracy z całej Polski, oraz licznych fundacji i organizacji pozarządowych.

Obecnie nasza siedziba mieści się w

Krasnobrodzie (woj.lubelskie)

To właśnie tutaj odbywają się kursy indywidualne oraz weekendowe warsztaty dj’skie. Odbywały się tu również obozy Dj’skie w latach 2009, 2010 i 2015. Nasza placówka mieści się na kilkuhektarowej posiadłości w sercu lasu dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na nauce, a wolnym czasie zrelaksować się lub skorzystać z kąpieli w pobliskim jeziorze. Do dyspozycji posiadamy kilka w pełni wyposażonych sal szkoleniowych.

9

lat na rynku kursów DJ'skich

207

przeszkolonych adeptów

16

obozów DJ'skich

1450

godzin wspólnych imprez

Nasi

Instruktorzy

DJ INOX

XONI RECORDS

VNALOGIC

Resident DJ - NITRO NYSA

D-LINE

BOSS DJ-KURS.pl

ALAN WHITE

LEGENDA POLSKIEJ SCENY CLUBOWEJ

NEWSLETTERS
DODAJ SWÓJ EMAIL A POINFORMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH KURSACH I PROMOCJACH
English