DJ INSANE

Rezydent clubu EKWADOR - Manieczki

W branży muzycznej od: 1999r,

Specjalizacja: DJ

About DJ's

Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako młody chłopak w wieku 16 lat. Jak sam twierdzi do dziś żałuje jednak, że nie dane mu było zdobyć wykształcenia muzycznego, gdyż ukończenie szkoły muzycznej rozszerzyło by jego wiedzę i perspektywy.
Pierwsze jego działania opierały się na łączeniu kawałków na sprzęcie HiFi. Następnym krokiem było ukończenie kursu dla dj-ów i przejście do praktycznej nauki zawodu w małych warszawskich klubach.
Jego największym marzeniem które miało się spełnić od samego początku było zagranie w legendarnym klubie Ekwador Manieczki.

Jarek goszcząc w klubach całej polski, a także rezydentując w Ekwadorze miał okazję zagrać z wieloma artystami światowego formatu muzyki trance , house i elektro jak: Blank & Jones, Jonas Steur, CJ Stone, Randy Katana, Bryan Kearney, Johan Gielen, Rank 1, Setrise, E-Craig, Agnelli & Nelson, Paul Webster, Ron van den Beuken, Erwin Spietsbarg aka Matrix, Olav Basowski, Pedro del Mar, Sasha van Holt, First State, Safri Duo aka Michael Parsberg, Dr. Motte, Westbam i wielu wielu innych.
Miał okazję zasmakować także eventowego grania na takich imprezach jak „Global Gathering”, „Euforia Festiwal”, a przede wszystkim „Sunrise Festiwal”.
W chwili obecnej rezydent „Klub Ekwador Manieczki”.

English