DJ NEROS

XONI RECORDS

W branży muzycznej od: 1995r,

Specjalizacja: DJ, Produkcja muzyki, Mastering

About DJ's

1995 roku stał się jednym z producentów Laser Sound, najlepszej wytwórni dance w Polsce. Praca z Mieczysławem Feleckim, Tadeuszem Grabowskim oraz Jurkiem Macoła była dla niego wyzwaniem i szansą na oderwanie się od rzeczywistości oraz na życie dla muzyki i z muzyką! Przez cztery lata współpracy z produkował dla czołowych wykonawców w Polsce. Na płytach Stachursky’ego, I&I, U&I, Thomasa, można znaleźć jego aranżacje i miksy nagrań.

W roku 1997 Mildner odchodzi z Laser Sound i rozpoczyna luźniejszą współpracę z kilkoma firmami fonograficznymi. Wykonuje zlecenia dla czołowych polskich wykonawców pop. Jednym z kolejnych sukcesów jest współpraca z Jerzym Grunwaldem przy realizacji w 2000 r. kolęd z udziałem m.in. Kasi Stankiewicz, Natalii Kukulskiej oraz Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

W tym czasie zaprosił też do współpracy Andrzeja Hołubowicza, którego poznał jeszcze w 1996 roku, i tak powstała grupa Base Attack. Świeżość pomysłów Andrzeja oraz doświadczenie Pawła zaowocowało wydaniem płyty „Acid”. Grupa zdobywała coraz większą popularność – w 2003 roku wydała pierwszego singla na płycie winylowej, „Nobody Listens To Techno” oraz kilka remiksów tego nagrania. Płyta ukazała się w wielu krajach Europy, a także w USA. Nagranie zagościło na wielu składankach na całym świecie.

Base Attaca występował na największych imprezach w Polsce: Viva Club Rotation czy Rmi Explosion, z takimi gwiazdami, jak: Aquagen, ATB, Brooklyn Bounce i inni.

W 2004 roku Paweł podjął decyzję o odejściu z grupy Base Attack i rozpoczęciu kariery solowej jako DJ Neros. Do niewątpliwych hitów klubowych należy zaliczyć zrealizowane wtedy nagranie „Renegade Master”.

W 2006 roku podpisał z wytwórnią MyMusic kontrakt, a pierwszym owocem tego związku było kilka singli które królowały na listach przebojów i klubowych parkietach w całej Polsce.

Obecnie zajmuje się masteringiem dla największej wytwórni czyli Universal Music Polska

English