Eryk Dziewiątkowski
Letni Obóz Dee Jay 2017 - Józefów

Zajefajny klimat, promo za naukę pod stałym okiem instruktora, zajebiści ludzie jak i dj. Warto przyjechać i skorzystać z niezapomnianej przygody. ??????

Ada Soberka

Super kurs, wspaniała atmosfera, niezapomniana przygoda. Jadąc na kurs nie wiedziałam na czym polega praca Dj-a. Wiele godzin gry na konsoli pozwoliło mi na poznanie podstaw obsługi sprzętu i znalezienie nowego hobby. Wykłady teoretyczne były prowadzone w luźnej, przyjemnej atmosferze. Polecam z całego serca i na pewno jeszcze kiedyś się wybiorę 

Kamil Kręcichwost

Przez Te 5 dni moja głowa ma wiedzę jakiej nie miała wcześniej ! Świetne lekcje cenne rady ! Jeżeli zaczynasz przygodę z DJ Polecam to miejsce nie żadne inne ! Mogłem grać wcześniej imprezy ale po prostu nie chciałem iść na tzw głęboką wodę teraz wiem na czym stoję co muszę poprawić a zwłaszcza jak tego nikt cię nie nauczy ! A tu solidnie pracują nad tobą ! Po prostu kochasz Muzykę chcesz to robić PROFESJONALNIE Zacznij od DJ KURSU na prawdę warto !

Muda Bartłomiej

Bardzo dobrze zorganizowana grupa zajebista atmosfera mega mega zabawa duzo zdobytej wiedzy  MEGA !!

Kamil Taborek

Byłem i przeżyłem!!!! Byłem na Dj Kursie w Józefowie i pisze na świeżo, mimo braku doświadczenia z Djstwem nauczyłem się z czym to się je a przede wszystkim przyswoiłem sobie technikę MIXu a wieczorami bawiłem się na grubych imprezach z świetnymi ludźmi!!!!
Jak się wahasz czy iść czy nie…TO SIĘ NIE WAHAJ TYLKO SIĘ ZAPISUJ! Nie pożałujesz i do zobaczenia na następnych kursach !

Ewelina Gumiela

Dj-Kurs – szkoła życia. Nie wierzysz? Zapraszamy! Tylko tutaj nauczysz się jak tworzyć muzykę w taki sposób, by zarażać przy tym pozytywną energią innych ludzi. Tylko z tą ekipą imprezujesz do białego rana, prawie bez konsekwencji, wszystko zależy od podejścia  będąc z Dj-Kurs od roku, nauczyłam się ze najlepszych ludzi poznaje się spontanicznie, a śpi się najlepiej na dole  Ci ludzie naładują Cię pozytywną energią i ustawią Twoją częstotliwość tylko na te właściwe fale oraz sprawią że BPM Twojego serca będzie zgodne z tym, co czujesz  serdecznie polecam 

Martyna Patalan

Naprawdę polecam każdemu. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera w trakcie kursów.

Czarek Lyyu Siwik

Byłem polecam każdemu kto chce się czegoś nauczyć i poznać zajebistych ludzi !!! Pozdrawiam 

Robert Chmielowiec

Najlepsza szkoła jaką skończyłem!:D

Karol Piskorski

Jeśli ktoś szuka czasu w którym chce sie dobrze zabawić a przy okazji czegoś dowiedziec i nauczyc to to jest coś dla niego. Tu nie ma podziałów na wiek, każdy jest do siebie na „ty” czy instruktor czy kursant. Jak najbardziej polecam każdemu!!

English